Bir Aile Kısa Aralıklarla 3 Çocuğunun Ölümüyle Yıkıldı! Önce 13 ve 16’lık Erkek, Şimdi de 15 Yaşındaki Kızları Hayatını Kaybetti

İrlanda’nın Wicklow ilçesine bağlı Baltinglass’ta gerçekleşen tek araç kazası, genç yaşta kayıplarla dolu bir ailenin acısını bir kez daha derinleştirdi. 5 Mayıs sabahı saat 5 civarında meydana gelen kazada, 15 yaşındaki Molly Dempsey hayatını kaybetti.

İLENİN ACISI: ÜÇÜNCÜ KAYIP

Daha önce 13 yaşındaki Roy ve 16 yaşındaki Killian’ı kaybeden Dempsey ailesi, şimdi de sevgili kızları Molly’yi uğurluyor.

Molly’nin ailesi tarafından yapılan açıklamada, “Rahmetli Roy ve Killian’ın sevgili kız kardeşi” olarak tanımlandı. Aile, bu acı kaybıyla kırık bir kalple baş başa kaldı.

YAKINLARINDAN VEDA: “GÜZEL BİR MELEĞE”

Molly’nin arkadaşları, onu “güzel bir melek” olarak nitelendiriyor ve sosyal medyada övgüler yağdırıyor. Dempsey ailesi, bu zor zamanlarında geniş aileleri ve dostlarından aldıkları destekle ayakta durmaya çalışıyor.

CENAZE DETAYLARI

Molly’nin cenazesi Cuma sabahı aile evinde düzenlenecek ve ardından Baltinglass’taki St Joseph Kilisesi’nde bir Requiem Ayini gerçekleştirilecek. Son yolculuğuna uğurlanacak olan Molly, yerel mezarlıkta toprağa verilecek.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Polis yetkilileri, kazaya ilişkin görgü tanıklarını ararken, Pazar sabahı saat 4.30 ile 5.00 arasındaki Slaney Park bölgesindeki güvenlik kamerası görüntülerini kontrol etme çağrısında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x